Co na tomto blogu můžete očekávat?

27. dubna 2011 v 17:38 | Lenie
Vítejte na tomto blogu.
Při pohledu na TOPlist si možná říkáte,jak to,že tento blog má přes 5000 vstupů,když tady vůbec nic není. Ráda Vám to vysvětlím.

Tento blog byl založený v únoru roku 2009. Cca rok jsem na něj pravidelně přidávala,ale pak jsem kvůli škole nestíhala a tak jsem tento blog pozastavila. Mezitím jsem poznala sympatickou holku,se kterou mě napadlo v září 2010 založit blog. Kritizovaly jsme na něm různé věci,ale hlavně LadyVanilku. Teď se tomu jen směju,ale aspoň mám krásný vzpomínky :). Blog nám vydržel cca 2 měsíce (?). Poté jsem blogování odebrala ze svého života. Volný čas strávený doma jsem zaplnila facebookem a zbytek s přáteli. Blog mi nechyběl a tak jsem se rohodla tento blog zrušit. Avšak dnes jsem si na něj vzpomněla,ale zapomněla jsem,že jsem ho zrušila. Nadávala jsem...Zkusila jsem se na blog.cz přihlásit a HLE! blog se obnovil!...Jsem ráda,že se to povedlo.Jedným důvodem ke zrušení bylo to,že se zde nacházelo přes 1000(!) článků a některé byly vážně o ničem. Teď můžu začít s čistým archivem. Jedinou věc,kterou znova dělat nechci je počítadlo. To číslo je pro mě motivací zase se dostat do podvědomí pár lidí.
A co tady vůbec můžete najít?? V tuto chvíli vůbec netuším. Možná nějaký článek ve stylu deníček,pár fotek,co jsem vyfotila a nebo článek o něčem,co se mi líbí a tak. Rozhodně tento blog nebude o módě. V té se vážně nevyznám,takže s tím ani nebudu začínat ;))
Tak zatím ahoj :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama